ÖVRIGT / Smycken / Hänge / brosch 9042277
nr 904 2277
Hänge / brosch
Camé, förgyllt silver, 1920-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 18:20:20
300 kr
350 kr
Hänge / brosch
nr 904 2277
Hänge / brosch
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 4 augusti 2014 |